Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Konkurs „LUBIĘ CZYTAĆ” – przedłużony

2020-05-27

Biblioteka Publiczna w Choroszczy informuje, iż przedłuża konkurs literacko-plastyczny „LUBIĘ CZYTAĆ”. Chce rozstrzygnąć go dokładnie w Dzień Dziecka! Ten wspaniały i wyjątkowy dzień może być też Twoim udziałem. Zgłoś się do konkursu i zdobądź nagrody!

Biblioteka Publiczna w Choroszczy czeka na zgłoszenia do piątku 29 maja do godziny 12.00.

 

Rozstrzygnięcie konkursu „LUBIĘ CZYTAĆ” nastąpi w 1 czerwca – w Dzień Dziecka i odbędzie się NA ŻYWO, na fanpage’u Biblioteki, w samo południe – punktualnie o godz. 12.00!

 

Pokażcie, że lubicie czytać!


Konkurs skierowany jest do dzieci od 7 lat, jak i dorosłych.

 

Polega na wykonaniu przez Czytelnika zdjęcia w stroju ulubionej postaci literackiej. Na zdjęciu prosimy, by czytać książkę, z której pochodzi postać.

 

Jeśli nie zdjęcie, na konkurs można dostarczyć własną pracę plastyczną inspirowaną treścią ulubionej książki. Praca powinna wskazywać, dlaczego Czytelnik/Czytelniczka wybiera właśnie tę książkę. Praca nie powinna przekraczać pół strony znormalizowanego maszynopisu.

 

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać skan bądź zdjęcie na e-mail: biblioteka@choroszcz.pl, a całość zatytułować „LUBIĘ CZYTAĆ”. Na zgłoszenia Biblioteka Publiczna w Choroszczy czeka do 29 maja 2020.

 

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 1 czerwca o godz. 12.00 na fanpage Biblioteki na portalu Facebook.

 

Na konkurs zapraszają: Gmina Choroszcz, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

 

Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Choroszczy.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

 

- Regulamin 

- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY