Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Od 1 czerwca wracają zajęcia w M-GCKiS w Choroszczy

2020-05-25

W czasie kwarantanny spowodowanej pandemią wirusa COVID-19, Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy było zamknięte; nie odbywały się żadne zajęcia. Zgodnie z nowymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, można przywrócić zajęcia edukacji artystycznej. M-GCKiS w Choroszczy planuje to zrobić od 1 czerwca. W tym celu wszystkich chętnych zaprasza do zgłaszania się.

Ze względu na konieczność dostosowania obiektu do nowych wytycznych i wymogów sanitarnych (m.in. na sali może przebywać ograniczona liczba osób, będą obowiązywać nowe zasady i regulamin), Centrum – zanim uruchomi zajęcia po przerwie – musi znać liczbę chętnych.

 

Dlatego też Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszytskich zaintereswanych do uczestniczenia w zajęciach grupowych i prosi o telefoniczne lub mailowe zgłoszenia. Na deklaracje uczestników Centrum w Choroszczy czeka do czwartku 28 maja br. do godz. 12.00:


- nr tel.: 725 357 788

 

- e-mail: kultura@choroszcz.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 M-GCKiS