Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Lubisz czytać? Ten konkurs jest dla Ciebie!

2020-05-12

Kwarantanna społeczna, w której obecnie się znajdujemy sprzyja do częstszego przebywania w domu, a tam – do poświęcania więcej czasu na czytanie. Jesteśmy przekonani, że obecne tygodnie pozwalają wielu z nas na uzupełnienie lekturowych zaległości. Dlatego jeśli lubisz czytać, konkurs Biblioteki Publicznej w Choroszczy jest dla Ciebie.

Konkurs skierowany jest do dzieci od 7 lat, jak i dorosłych.

 

Polega na wykonaniu przez Czytelnika zdjęcia w stroju ulubionej postaci literackiej. Na zdjęciu prosimy, by czytać książkę, z której pochodzi postać.

 

Jeśli nie zdjęcie, na konkurs można dostarczyć własną pracę plastyczną inspirowaną treścią ulubionej książki. Praca powinna wskazywać, dlaczego Czytelnik/Czytelniczka wybiera właśnie tę książkę. Praca nie powinna przekraczać pół strony znormalizowanego maszynopisu.

 

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać skan bądź zdjęcie na e-mail: biblioteka@choroszcz.pl, a całość zatytułować „LUBIĘ CZYTAĆ”. Na zgłoszenia Biblioteka Publiczna w Choroszczy czeka do 25 maja 2020.

 

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 28 maja o godz. 12.00 na fanpage Biblioteki na portalu Facebook.

 

Na konkurs zapraszają: Gmina Choroszcz, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

 

Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Choroszczy.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

 

Regulamin 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 


Mat. org./UM