Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Urząd Miejski i M-GOPS w Choroszczy od 27 kwietnia br. wracają do dawnych godzin pracy

2020-04-27

Informujemy Szanownych Mieszkańców i Interesantów, że, wraz ze stopniowym łagodzeniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 i rozpoczęciem przywracania zasad funkcjonowania instytucji rządowych i samorządowych, od poniedziałku 27 kwietnia 2020 roku Urząd Miejski oraz M-GOPS w Choroszczy będą pracować w godz. 7.30-15.30.

Wydłużone – w stosunku do okresu poprzedniego – godziny pracy: 7.30-15.30, dotyczą dni powszednich: od poniedziałku do piątku.

 

Jednocześnie informujemy, że – DO ODWOŁANIA:

 

* wstrzymane zostają bezpośrednie wizyty interesantów umawiane do Burmistrza Choroszczy oraz Kierownictwa magistratu;

 

* utrzymane zostają obostrzenia dotyczące przyjmowania interesantów przez pracowników merytorycznych. Niezmiennie prosimy, by Szanowni Państwo interesanci realizowali sprawy głównie:

- poprzez kontakt telefoniczny,

- kontakt mailowy,

- w sprawach bezwzględnie koniecznych i niecierpiących zwłoki (tj. wydawanie, składanie oraz odbieranie dokumentów), kontaktowali się z Urzędem i M-GOPS w Choroszczy jedynie przez Biuro Podawcze Urzędu, najlepiej po wcześniejszymi umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.

 

Nadal utrzymana jest, ustawiona na parterze Urzędu
SKRZYNKA PODAWCZA,
DO KTÓREJ INTERESANCI WRZUCAJĄ KORESPONDENCJĘ
skierowaną do Urzędu Miejskiego

oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Choroszczy

 

* KASA URZĘDU – jest nieczynna do odwołania. Wszelkie należności wobec gminy prosimy regulować w sposób elektroniczny;

 

* praca Urzędu Stanu Cywilnego w Choroszczy:

- w wypadku:

1) zgłoszenia zgonu;

2) złożenia i odbioru dowodu osobistego

– należy zgłosić się do Biura Podawczego Urzędu Miejskiego, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (85 713 22 22);

 

UWAGA: w soboty i niedziele – zgłoszenia zgonów nadal nie będą przyjmowane.

 

* PRACA ŚRODOWISKOWA pracowników socjalnych jest nadal ograniczona do koniecznego minimumDziękujemy wszystkim Państwu za zrozumienie dla zaistniałej sytuacji. Od początku epidemii pokazaliśmy, że rozumiemy sytuację i jesteśmy zdyscyplinowani i że tylko nasze wspólne odpowiedzialne zachowania i działania dadzą pożądany skutek.

UM