Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Więcej miejsca do odpoczynku w Choroszczy

2020-04-23

Powoli uelastycznia się gorset obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Możemy coraz swobodniej korzystać z miejsc odpoczynku i rekreacji, zachowując przy tym zasady higieny i bezpieczeństwa. Aby umożliwić mieszkańcom i gościom bezpieczne korzystanie ze świeżego powietrza, w Choroszczy, na Rynku 11 Listopada oraz na pl. Brodowicza stanęły dodatkowe ławeczki parkowe.

Dodatkowe ławki to więcej miejsca dla osób, które chciałaby w przyjemnej atmosferze, na świeżym powietrzu i w nowo zrewitalizowanej przestrzeni, zażyć spokojnej, bezpiecznej rekreacji – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Z chwilą, kiedy zostają wprowadzane w naszym kraju coraz szersze możliwości przebywania w przestrzeni publicznej, umożliwiamy naszym mieszkańcom realizację tych możliwości, na które od wielu tygodni czekamy – dodaje włodarz Choroszczy. Z ławeczek już można korzystać, zachowując oczywiście bezpieczną odległość i przestrzegając obowiązujących zasad higieny – zaprasza do Choroszczy włodarz gminy.

 

Obok ławeczek zostały ustawione także nowe kosze parkowe.

 

Rynek 11 Listopada oraz plac Zygmunta Brodowicza to dwa centra jednym mieście Choroszcz W ostatnich latach zostały gruntownie zrewitalizowane i zmodernizowanie, wpływając na zmianę oblicza miasta i gminy, ale przede wszystkim, by służyć mieszkańcom i gościom je odwiedzającym.

UM