Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

#Zostańwdomu i pomóż

2020-04-07

Siedzisz w domu zgodnie z zaleceniami i wartościowo spędzasz czas? Dlaczego jednocześnie nie zrobić czegoś dobrego dla tych, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu walki z epidemią? Weź udział w konkursie i wspomóż wybraną organizację w walce z koronawirusem! A to wszystko w zaciszu Twojego domu! Weź udział w konkursie firmy Clicktrans.pl #Zostańwdomu i pomóż!

Ograniczenie kontaktów społecznych z powodu epidemii to dla nas wszystkich niełatwy czas – wiemy jednak, że jest niezbędny, jeśli chcemy wygrać z wirusem. Warto ten okres domowej kwarantanny wykorzystać kreatywnie – sposoby, aby to zrobić można znaleźć na każdym kroku!

 

Zainspiruj innych do pozostania w domu, pokazując, co wartościowego i ciekawego można zrobić, nieopuszczając czterech ścian. Odrobina wsparcia i inspiracji w tym niełatwym czasie będzie nie tylko cenna, ale pomoże nam łatwiej wytrwać w odosobnieniu. A więc #zostańwdomu, ale nie bezczynnie!

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Zrób zdjęcie, na którym widać, jak wartościowo spędzasz czas w domu podczas epidemii.
2. Dołącz do niego krótki opis (maks. 1000 znaków).
3. Prześlij je wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
4. To wszystko! Wyniki ogłosimy 15 kwietnia 2020 roku na stronie konkursu.
5. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat.
6. Zwycięską pracę opublikujemy na naszych blogach: http://www.info.clicktrans.pl lub https://clicktrans.com/blog/

 

 

Nagrody

- 1500 zł dla organizacji zaangażowanej w pomoc w zwalczaniu bądź ograniczeniu skutków koronawirusa wskazanej przez Laureata/kę 

- 500 zł dla Laureata/ki 

 

#Zostańwdomu i wesprzyj tych, którzy walczą ze skutkami epidemii!


Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie: clicktrans.pl/info/konkurs-zostanwdomu-i-pomoz.


Serdecznie zapraszamy do udziału!