Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

#SolidarnizBiznesem – NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ

2020-03-31

„Nie pozwolę Ci się zamknąć”, czyli jak możesz pomóc mikroprzedsiębiorcom? – to akcja Krajowej Izby Gospodarczej polegająca na systemie zaliczek na poczet przyszłych usług i produktów zakupionych w danym przedsiębiorstwie. Wychodzi naprzeciw mikroprzedsiębiorcom – jednej z najbardziej narażonych na zamknięcie grup zawodowych w dobie obecnego kryzysu epidemicznego. Krajowa Izba Gospodarcza zachęca do udziału w akcji wszystkich, zarówno klientów, jak i przedsiębiorców.

Udział w akcji jest bardzo prosty: Poniżej znajdziesz instrukcje, co trzeba zrobić:

 

* JEŚLI JESTEŚ KLIENTEM:

1. Zgłoś się do lokalnego przedsiębiorcy, z usług którego korzystasz. To może być Twoja ulubiona restauracja, cukiernia, fryzjer, kosmetyczka, siłownia, skład budowlany w Twoim mieście.

2. Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości. Twoje wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.

3. Pobierz paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu!

 

* JEŚLI JESTEŚ PRZEDSIĘBIORCĄ:

1. Zachęcaj stałych Klientów do udziału w akcji.

2. Pobierz plakat i powieś go w swojej firmie w widocznym miejscu.

3. Wydaj paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania przez Klienta usługi lub produktu!

 

Regulamin wraz z instrukcją, jak wprowadzić zaliczkę na kasę fiskalną lub wystawić fakturę zaliczkową, a także inne pliki do pobrania znajdziesz tu:

- Regulamin akcji i informacje dla uczestników
- Plakat A3 czarny
- Plakat A4 czarny
- Ulotka A5 czarna

- Plakat A3 biały
- Plakat A4 biały
- Ulotka A5 biała

Mat. org./UM