Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Stypendystki Marszałka Województwa z Gminy Choroszcz!

2020-03-06

Z przyjemnością informujemy, że dwie mieszkanki Gminy Choroszcz: Anna Maria Wrona z Choroszczy oraz Zofia Romanowska z Klepacz w środę 4 marca odebrały stypendia Marszałka Województwa Podlaskiego. W uroczystej gali, zorganizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej, uczestniczył również Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński.

Stypendia artystyczne zarządu województwa podlaskiego zostały przyznane łącznie 140 uczniom z Podlasia. Młodych artystów oceniano w szeregu dziedzinach: tańcu, śpiewie, muzyce, plastyce, aktorstwie i fotografii.

 

Mieszkanki gminy Choroszcz także zostały dostrzeżone w tych obszarach: Anna Maria Wrona – w muzyce (śpiew), teatrze i fotografii, a Zofia Romanowska – w zakresie modelarstwa.

 

Nagrodzonym stypendystkom z Gminy Choroszcz, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu artystycznych pasji.

 

Radości nie kryje też uczestniczący w gali Burmistrz Choroszczy: Zdolni i aktywni uczniowie to duma i prawdziwy skarb nie tylko dla rodzin, ale także dla nas – mieszkańców gminy – przyznaje z dumą Burmistrz Wardziński. Zawsze cieszę się, kiedy możemy honorować nagrodami, także naszymi gminnymi stypendiami czy wyróżnieniami naszą utalentowaną i aktywną młodzież. Nagrodzonym stypendystkom serdecznie gratuluję. I zachęcam innych uczniów do podążania śladami najlepszych – dodaje Burmistrz Wardziński.

UM