Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Być jak Meryl” z okazji Dnia Kobiet? Tak - warto. Zapraszamy!

2020-02-27

Droga do marzeń nie zawsze jest usłana różami. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by wspiąć się na sam szczyt? Jak wiele zrobimy, by zawalczyć o swoje marzenia? Gdy cały świat mówi NIE, musimy udowodnić przede wszystkim sobie, na ile nam zależy i iść pod prąd, by zawalczyć o siebie i sięgnąć po największa wygraną.

7 marca o godz. 19.00 w M-GCKiS w Choroszczy z monodramem „Być jak Meryl” wystąpi Weronika Wierzbowska. Zapraszamy. Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze M-GCKiS w Choroszczy.


Nieważne, czy jesteś aktorem, muzykiem, kucharzem czy prawnikiem. Marzenia ma każdy. Jeden większe, drugi mniejsze. I każdy na swój sposób dąży do ich realizacji. Nawet jeśli nic nie wychodzi i wydaje się, że nic dobrego nas już nie spotka, trzeba pamiętać, że to tylko moment, a za rogiem może nas czekać życiowy Oscar. Marzenia zawsze nas uratują. Dlatego nigdy nie można przestać o nie walczyć.

 

Monodram Weroniki Wierzbowskiej mówi o tym, że początki bywają trudne, ale mimo to nie warto się poddawać. Trzeba stoczyć walkę – nie zawsze lub nie tylko z całym światem, ale z samym sobą – o samego siebie.

 

Weronika Wierzbowska – aktorka, w latach 1997-2018 występowała w serialu „Klan”, w latach 2010-2011 grała w Teatrze Soho w Warszawie, w 2009-2010 prowadziła Teleranek w TVP.

 

Mat. org./UM