Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Studencie, “Praktykuj w kulturze”!

2020-02-13

Jeśli chcesz poznać codzienną pracę animatora kultury – to ją poznasz. Jeśli chcesz tworzyć wydarzenia kulturalne – to je stworzysz! Jeśli chcesz zobaczyć jak prowadzone są socialmedia i promocja kultury – to zobaczysz. Zatem, jeśli chcesz praktykować – to tylko w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy! Twoim zadaniem będzie praca w kulturze, ramię w ramię z pracownikami. Bez monotonii, kserowania, czy parzenia kaw.

Nauczysz się pracy w zespole, dowiesz się jak funkcjonuje dom kultury, jak pisać pisma. Zdobędziesz wiele przydatnych umiejętności, np. gdzie i jak promować wydarzenia, jak się komunikować przez socialmedia i skąd brać na to wszystko fundusze. W końcu, jak tworzyć wydarzenie kulturalne od podstaw. Poza prestiżowym certyfikatem, zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i dobry start w karierę!

 

Masz własny pomysł na praktyki? Chcesz się rozwijać? Super! Zgłoś się do nas! Poznasz środowisko kulturalne Województwa Podlaskiego, bo zabierzemy Cię na wizytę studyjną do innych placówek!

 

Jeśli jesteś studentem III roku studiów licencjackich lub studentem studiów magisterskich – zapraszamy. Praktyka odbywa się w ramach programu „Praktykuj w kulturze” Narodowego Centrum Kultury. Po ukończeniu otrzymasz prestiżowy certyfikat od warszawskiej instytucji, który będzie pięknie prezentował się w CV. Praktyka jest bezpłatna. Inwestujesz swój czas, a w zamian otrzymasz cenne doświadczenie, którego nikt Ci nie odbierze. Nawiążesz kontakty w świecie podlaskiej kultury i poznasz środowisko. Zapraszamy!

 

Praktyki potrwają od 24 lutego do 28 czerwca. W tym czasie zrealizujemy 160 godzin, a ich termin dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Aplikuj przez portal Pracuj w kulturze (https://pracujwkulturze.nck.pl/) – wyszukaj praktyk w Choroszczy – jest to jedyna oferta na Podlasiu, a nasz ośrodek jest ambasadorem programu! Przygoda czeka, zapraszamy!

M-GCKiS w Choroszczy