Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

PSY i KOTY ODŁOWIONE W GMINIE

2020-01-23

Szanowni Państwo, właściciele zagubionych psów i kotów!


Kierowani dobrem zwierząt, a także Państwa prośbami docierającymi do Urzędu Miejskiego w Choroszczy, dotyczącymi zagubionych psów i kotów – Państwa czworonożnych Przyjaciół, uruchamiamy galerię bezdomnych i zagubionych psów i kotów na terenie Gminy Choroszcz, które zostały odłowione trafiły do schroniska.


W tej swoistej galerii na bieżąco zamieszczamy fotografie znalezionych oraz odłowionych na terenie Gminy Choroszcz psów i kotów, wraz z informacją o miejscu oraz dacie ich przejęcia.

 

Informujemy, iż bezpośrednio po przejęciu czworonoga, zwierzęta trafiają pod opiekę Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radysach (prowadzonego przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowski Zygmunt i Grażyna Jadwiga Dworakowska – spółka cywilna, z którymi Gmina Choroszcz na latach 2019-2020 zawarła umowę w zakresie wyłapywania bezdomnych zwierząt oraz sprawowania nad nimi dożywotniej opieki).

 

Nasza galeria służy do tego, aby pomóc właścicielom w znalezieniu swojego pupila.

 

Jeśli ktoś z Państwa odnajdzie w galerii zdjęć swojego zagubionego czworonożnego przyjaciela, prosimy o bezpośredni kontakt ze Schroniskiem w Radysach: Radysy 13, 12-230 Biała Piska, tel. 501 622 789.

 

Kontakt w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Choroszczy: tel. 85 713 22 35.

 

Życzymy powodzenia w odnalezieniu zagubionego czworonożnego Przyjaciela!

 

GALERIA ODŁOWIONYCH PSÓW I KOTÓW NA TERENIE GMINY CHOROSZCZ