Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Jasełka 2019 w SP Choroszcz – pełne nagród!

2019-12-27

Podczas dorocznego spotkania Bożonarodzeniowego w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, prócz akcentów typowo świątecznych, świętowali też uczniowie swoje osobiste sukcesy. Ci wyjątkowo zaangażowani, biorący udział w konkursach i zdobywający wysokie lokaty, zostali uroczyście uhonorowani nagrodami.

18 grudnia br., z rąk Pani Dyrektor Szkoły Ewy Zawistowskiej oraz Pana Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego, nagrody odebrali następujący uczniowie SP Choroszcz:

 

* W SZKOLNYM KONKURSIE „MISTRZ CZYTELNICTWA”, którego organizatorkami były Panie: Aneta Horodeńska i Walentyna Litwin, zwycięzcami zostali:

Mistrzami czytelnictwa zostali i I miejsce zajęli – uczniowie klasy VF: Agata Jeromin, Karolina Waszczuk oraz Lena Zabielska.

Wicemistrzami czytelnictwa zostali i II miejsce zajęli – uczniowie klasy VC: Maria Kalata, Karolina Jabłońska, Krzysztof Smalak.

III miejsce zajęli – uczniowie klasy VC: Joanna Gogol, Adrian Supiński, Jakub Półkośnik. 

 

* W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „ZIMOWE WIERSZOWANIE”, którego organizatorami były Panie: Marzanna Szumkowska, Magdalena Masłowska, Magdalena Rutkowska, Izabela Iwaszkiewicz, zwycięzcami zostali:

I miejsce – Oliwia Kowalewska 1D , Magdalena Pęza 3B , Maria Żmujdzin 3B, Zuzanna Walińska 3C.
II miejsce – Kaja Dziejma OA, Łukasz Miastkowski 1D, Bartosz Buńkowski 2B, Gabriel Kosakowski 2B, Szymon Kalinowski 3A, Tomasz Malinowski 3C.
III miejsce – Kamila Boryszewska OB, Małgorzata Matyszewska 1A, Amelia Malinowska 2A, Wiktor Mielech 2C, Krystyna Muczyńska 3A, Katarzyna Lipska 3A, Kornel Dziejma 3C.

Wyróżnienia: Mikulski Ignacy 1C, Kuć Mikołaj 1C, Aleksandra Kociakowska OB, Marcin Krawczyk 2A, Oliwia Wiszowata 2C, Natalia Kopczewska 3C, Wiktoria Kościuczyk 3D.

 

* W SZKOLNY KONKURSIE PLASTYCZNYM „ZACZYTANA SZKOŁA”, który zorganizowała Pani Marzanna Szumkowska, zwyciężyli:

I miejsce – Malwina Warniełło 1D, Julia Syczewska 3A.
II miejsce – Zofia Tałałaj 3D, Karol Oleksiej 2C, Piotr Jacewicz 2B.
III miejsce – Michał Szabelski 2C, Laura Czmut 3A, Marcin Krawczyk 2A.

 

* W SZKOLNYM KONKURSIE „KOLĘD I PASTORAŁEK”, którego organizatorkami były Panie Jolanta Zagórska i Elżbieta Fugiel, zwyciężyli:

Klasy 0-1:

I miejsce – Aleksandra Kociakowska 0B

II miejsce – Bartosz Stankiewicz 1D

III miejsce – Julia Ziembicka 0B

Wyróżnienie – Bartosz Berg 1A

 

Klasy 2-3:

I miejsce – Natalia Popławska 2C, Fabian Wierzbicki 3A

II miejsce – Natalia Kopczewska 3C, Magdalena Pęza 3B

III miejsce – Wiktoria Kościuczyk 3D, Krystyna Muczyńska 3A

Wyróżnienie: Zuzanna Mazurczuk 2A, Sandra Siemieniuk 3B

 

* W KONKURSIE SZOPEK, którego organizatorami byli Pani Marta Perkowska i Pan Tomasz Perkowski, zwycięzcami okazali się: 

I miejsce – Gabriela Markiewicz 3B, Michał Markiewicz 3B

II miejsce – Natalia Pawłowska 2C, Olivier Gromko 1C

III miejsce – Szymon Skrodzki 1B, Michał Horodeński 1A

 

* W KONKURSIE NA PATRIOTYCZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ I NA NAJSMACZNIEJSZE CIASTO, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej w Choroszczy zwyciężyła klasa VIC oraz ksiądz Kamil Przymierski, który przygotował najpyszniejsze ciasto. 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. H. SIENKIEWICZA W CHOROSZCZY, których opiekunem jest Pan Paweł Waliński:

- II miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich Dzieci Grupy Południowej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Drużyna: Dominik Kozłowski 7A, Dawid Aneszko 6E, Aleks Wierciszewski 6E

 

- II miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej Grupy Południowej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Drużyna: Filip Postlep 8B, Hubert Smok 8B, Paweł Krukowski 8A

 

- V miejsce w Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym – finał województwa podlaskiego chłopców

Drużyna: Dominik Kozłowski 7A, Dawid Aneszko 6E, Aleks Wierciszewski 6E

 

- V miejsce w Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym – finał województwa podlaskiego chłopców

Drużyna: Filip Postlep 8B, Hubert Smok 8B, Paweł Krukowski 8A

 

- II miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej Grupy Południowej w piłce nożnej dziewcząt

Drużyna: Dzierżek Gabriela 7C, Dominika Czajkowska 7C, Gabriela Piszczatowska 7C, Wiktoria Sławińska 7C, Marcjanna Popko 7A, Amelia Kossowska 7C, Emilia Mikulska 7C, Martyna Popławska 7B, Iza Makal 7B, Iza Kociakowska 7A.

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! I życzymy dalszych tak spektakularnych sukcesów!