Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030 - weź udział w konsultacjach

2019-12-06

Samorząd województwa prowadzi konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030. Najbliższe spotkanie w sprawie dokumentu odbędzie 16 grudnia 2019 roku w Białymstoku. Zapraszamy!

Strategia to kluczowy dokument, który określi cele i kierunki rozwoju regionu na najbliższe lata. Będzie również podstawą przy konstruowaniu ważnych dokumentów, m.in. programu regionalnego na lata 2021-2027 czy kontraktu z rządem. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.

 

Podczas konsultacji mieszkańcy województwa będą mieli możliwość wyrazić swoją opinię na temat tego strategicznego dokumentu, zgłosić uwagi do projektu. Doskonałą ku temu okazją będą spotkania konsultacyjne.

 

Spotkania w subregionach


Spotkania konsultacyjne organizujemy w czterech miastach, w każdym z subregionów, tak, aby wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogli wziąć w nich udział. Podczas każdego z tych spotkań przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i eksperci, którzy współtworzyli projekt SRWP, przedstawią główne założenia projektu, a także odpowiedzą na pytania uczestników.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie 16 grudnia 2019 roku w Białymstoku (subregion białostocki - link do rejestracji).

 

Aby wziąć w nich udział, wymagana jest rejestracja elektroniczna. W mailu potwierdzającym otrzymacie Państwo informacje na temat miejsca i planu godzinowego tych spotkań.

 

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną: konsultacje2030@wrotapodlasia.pl.

 

Link do formularza online

 

Uwagi na temat projektu można będzie zgłaszać przez internet. Link do formularza jest aktywny jeszcze do 8 stycznia 2020 roku, czyli w czasie, kiedy formalnie będą trwały konsultacje społeczne.

 

Formularz można wypełnić on-line lub też skorzystać z pliku w formacie Word. Po wypełnieniu plik można przesłać na adres: konsultacje2030@wrotapodlasia.pl, przekazać osobiście podczas spotkań konsultacyjnych, lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Rozwoju Regionalnego
ul. Poleska 89
15-874 Białystok