Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dzień Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu w mieście Choroszcz

2019-10-29

Informujemy, iż – jak co roku w Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada w Choroszczy, w pobliżu cmentarza, zmieni się organizacja ruchu.

W rejonie cmentarza miejskiego w Choroszczy, zlokalizowanego przy ulicy Kościukowskiej, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

 

- ruch jednokierunkowy będzie wprowadzony od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

 

Na odcinek jednokierunkowy będzie można wjechać tylko od strony ul. Piaskowej, z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

 

UWAGA: Zmiana nie będzie dotyczyła autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

 

- na całej długości ul. Piaskowej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie, jadąc od ul. Dominikańskiej.

 

Powyższe zmiany będą obowiązywać w dniu 01.11.2019 r. (piątek, Święto Wszystkich Świętych). 

 

Uprzejmie prosimy wszystkich użytkowników dróg o zwracanie szczególnej uwagi na nową organizację ruchu w Choroszczy w dniu Wszystkich Świętych, zwracanie uwagi na znaki drogowe oraz zalecenia służb porządkowych. Dziękujemy.