Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wsparcie przedsiębiorców: Early Warning Europe

2019-10-17

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP, a Twoja firma znalazła się w sytuacji kryzysowej lub widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności – skorzystaj z bezpłatnego z wsparcia ogólnopolskiej sieci konsultantów i mentorów – Early Warning Europe. To projekt realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne. Jego celem jest udzielanie pomocy firmom i przedsiębiorcom przeżywającym trudności i sytuacje kryzysowe.

O wsparcie w ramach Projektu mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy (MŚP) działający na terenie Polski, którzy, na skutek dynamiki rynku, oddziaływania różnorodnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych, utracili sprawność prowadzenia biznesu lub, w opinii przedsiębiorcy, istnieje ryzyko spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości.

 

Do tej pory ze wsparcia w ramach programu skorzystało już ponad 700 firm. Czas na skorzystanie z usług doradczych i monitoringowych upływa z końcem października br.

 

Do końca października br. doświadczeni przedsiębiorcy pomogą Ci zidentyfikować najtrudniejsze kwestie i pokierują Cię dalej, towarzysząc w procesie wprowadzania zmian. To ostania szansa, aby skorzystać z wysokiej, jakości usług doradczych i mentoringowych. Więcej informacji na temat warunków przystąpienia do projektu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronach:

 

www.parp.gov.pl/early-warning

 

www.parp.gov.pl/grants/grants/early-warning

 

https://ffr.pl/pl/ewe/

 

lub dzwoniąc pod numer telefonu 664 316 709. Zapraszamy.