Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Budżet Obywatelski Miasta Choroszcz na rok 2020 – GŁOSUJMY! DECYDUJMY!

2019-09-30

Od 30 września do 14 października 2019 roku mieszkańcy Choroszczy mogą oddać swój głos i zdecydować które ze zgłoszonych projektów będą realizowane w mieście Choroszcz w roku 2020 w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosy można oddawać tradycyjnie – wypełniając kartę do głosowania i wrzucając ją do urny, jak również elektronicznie – przesyłając skan wypełnionej karty na adres: bo2020@choroszcz.pl

Ostatecznego wyboru projektów inwestycji, które będą realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego w mieście Choroszcz, dokonują w głosowaniu powszechnym osoby zamieszkałe w Choroszczy.

 

Głosowanie – konsultacje społeczne odbywa się poprzez wypełnienie karty do głosowania i złożenie jej w następujący sposób:

 

- w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy przy ul. Dominikańskiej 2 – urna, do której wrzucamy karty znajduje się na parterze, na przeciwko Biura Podawczego

 

lub

 

- przesłanie jej formy elektronicznej na adres: bo2020@choroszcz.pl.

 

Osoba głosująca, w karcie do głosowania ma obowiązek podać swoje dane osobowe, tj.: imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

 

Każdy mieszkaniec Choroszczy może złożyć wyłącznie jedną kartę do głosowania.

 

Każdy mieszkaniec Choroszczy może wybrać do realizacji 1 projekt inwestycyjny z listy.

 

A projektów do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok wpłynęło wyjątkowo dużo. Są różnorodne i obrazują potrzeby społeczności miasta Choroszcz.

 

Szczegółowe opisy zgłoszonych projektów zobacz TUTAJ.

 

Wyniki głosowania będę ustalane na podstawie ważnych głosów – właściwie wypełnionych kart do głosowania. Mają szansę wygrać te pomysły, które zdobędą największą liczbę ważnych głosów.

 

Ogłoszenie wyników głosowania – konsultacji społecznych i zwycięskich projektów nastąpi do dnia 28 października 2019 r.

 

Karta do głosowania