Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Konferencja „Profilaktyka chorób zakaźnych – proste kroki do sukcesu przedsiębiorstwa i zbudowania zdrowego miejsca pracy”

2019-09-17

Fundacja „Aby Żyć” wraz z Podlaskim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w Białymstoku zapraszają na konferencję zorganizowaną w ramach ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”. Spotkanie nosi tytuł „Profilaktyka chorób zakaźnych – proste kroki do sukcesu przedsiębiorstwa i zbudowania zdrowego miejsca pracy”.

Konferencja jest skierowana do osób zarządzających zasobami ludzkimi, właścicieli, zarządów, personelu medycznego oraz wszystkich tych, którzy w mają wpływ na kształtowanie polityki zdrowotnej w firmach, przedsiębiorstwach, placówkach publicznych oraz jednostkach samorządu terytorialnego.

 

Spotkanie ma na celu uświadomienie wyżej wymienionym osobom jak ważne jest zdrowie pracowników oraz przedstawienie skutków absencji w pracy i zalet wdrażania programów zdrowotnych w firmach. Pracodawcy, oprócz wysłuchania prelegentów, będą mieli czas na wzajemną wymianę doświadczeń oraz dyskusję na temat poruszanych tematów.

 

Konferencja odbędzie się w piątek 27 września 2019 roku o godz. 11.30 w sali 115 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku. Przewidywany czas trwania to około 2,5 h.

 

Z programem konferencji można zapoznać się TUTAJ.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, lecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, należy dokonać rezerwacji do dnia 23.09.2019 r. pisząc wiadomość na adres e-mail: pracodawca@zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl lub dzwoniąc pod numer tel.: 731 000 658 (Aleksandra Łańska).

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji wszystkich zainteresowanych!

 

Mat. org./UM