Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Biblioteka Młodego Człowieka

2019-09-18

Już we wtorek 1 października ruszają cotygodniowe kreatywne zajęcia biblioteczne „Biblioteka Młodego Człowieka”. Będą one prowadzone naprzemiennie przez Olgę Szutkiewicz-Golę oraz Paulinę Krysiewicz. Są to zajęcia dedykowane dzieciom w wieku od 4 do 7 lat. Podczas zajęć każde z dzieci będzie miało okazję pobudzić swoją wyobraźnię na przeróżne sposoby, rozbudzić potrzeby czytania oraz miło i kreatywnie spędzić czas wolny po przedszkolu lub szkole.

W ramach Biblioteki Młodego Człowieka zaplanowane są m.in. „bajki-czytajki”, zajęcia plastyczne i artystyczne, zapoznanie z robotem Photon, zajęcia tematyczne o porach roku, zawodach, zwierzętach, tworzenie własnych puzzli i wiele innych.

 

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek i będą trwały godzinę zegarową (od 15.00 do 16.00). Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają mieszkańcy Gminy Choroszcz. Koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach to 10 zł miesięcznie.

 

Warunkiem  wstępu na zajęcia jest okazanie dowodu wpłaty dokonanej na konto lub w kasie M-GCKiS gotówką lub kartą.

 

Zapisy jak i dodatkowe informacje dostępne są bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece Publicznej Choroszczy lub pod numerem telefonu: 85 710 23 93.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!