Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wyłączenia prądu w gminie Choroszcz: najbliższe w Turczynie i Kruszewie

2019-09-13

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej, przewidywanych w najbliższym czasie. W gminie Choroszcz dotyczą one miejscowości Turczyn oraz Kruszewie.

W Turczynie wyłączenia prądu przewidywane są w dn. 16 września w godz. 8.00-12.00. Z kolei w Kruszewie wyłączenia prądu przewidywane są w dn. 18 września w godz. 8.00-18.00.

 

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje ponadto, że aktualne informacje o wyłączeniach znajdują się też na stronie Internetowej:  www.pgedystrybucja.pl/Informacje-o-wylaczeniach.

 

Aby być na bieżąco w kwestii terminów wyłaczeń prądu planowanych przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, mżna także zarejestrować się do subskrypcji newslettera, w którym znajdują się automatyczne informacje o wyłączeniach. Aby dokonać zamówienia newslettera należy przejść do strony www.pgedystrybucja.pl/dla-klienta/wylaczenia, pod znajdującą się w tym miejscu mapą Województwa Podlaskiego, znajduje się zakładka: Zamów newsletter z informacjami o wyłączeniach. Po kliknięciu w nią można wybrać jedną z opcji: „Dla całego rejonu energetycznego” lub „Dla konkretnej lokalizacji”. Po dokonaniu rejestracji, w zależności od opcji, informacje o planowych pracach na sieci będą Państwu przysyłane automatycznie.

 

Mat. org./UM