Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Nowy Rok Szkolny 2019/2020

2019-09-02

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele oraz Rodzice! Oto przed nami kolejny wrzesień i kolejne otwarcie nowego etapu w życiu: dla najmłodszych podopiecznych to pierwsze spotkanie z polską szkołą i prawdziwą edukacją, dla starszych uczniów, którzy już wiedzą na czym polega nauka i związane z nią obowiązki – to także częściowo nowy etap: niby te same, ale jednak nowe klasy, koledzy, nauczyciele, przedmioty. Dla nas – dorosłych kolejny rok szkolny jest także w jakimś sensie nowy: spotykamy się z uczniami, których znamy, ale przecież są to osoby już dojrzalsze, doświadczone przeżyciami i nowymi emocjami.

Życzę, by nowy rok szkolny 2019/2020 był drogą pełną fascynujących przygód, zachwytów oraz inspiracji. Niech tej „szkolnej wędrówce przez wiedzę” towarzyszy profesjonalna opieka, troskliwe partnerstwo, prawdziwa uważność i współpraca, a także wzajemny szacunek i zaufanie. Niech będzie to droga bezpieczna i satysfakcjonująca dla wszystkich.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice! Życzę Wam, abyście w nowy rok szkolny weszli z radością, z nowym zaangażowaniem i pewnością, że ponoszony przez Was codzienny trud – wyda doskonałe owoce.

 

Robert Wardziński

Burmistrz Choroszczy