Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Pożegnaliśmy wakacje nad Kominowym Bajorem

2019-09-02

To, co dobre, szybko się kończy – jak mówi jedno z naszych rodzimych przysłów. Choć pamiętamy jeszcze czerwiec i powitanie wakacji, zanim się obejrzeliśmy, czas wakacje minęły. Jednak pożegnanie z nimi nad Kominowym Bajorem w Choroszczy nie było smutne. Wręcz przeciwnie: było pełne śmiechu, radości i dobrej, mądrej zabawy.

Rodzice tego dnia mogli być spokojni: ich pociechy były w pełni zaopiekowane i spędziły czas ciekawie, ucząc się nowych umiejętności, potwierdzając te, które już posiadają, tańcząc, śpiewając i sprawdzając się w wielu ciekawych konkursach. Malowały, ćwiczyły orientację czy zręczność. Nie zabrakło też wyczekiwanej chłodnej atrakcji: pysznych lodów. Przygotowane przez organizatorów, zniknęły w mgnieniu oka! A jeśli lody nie wystarczyły, ci głodniejsi mogli skosztować ciepłych kiełbasek upieczonych nad ogniskiem.

 

Jak się dowiedzieliśmy, na spotkania z plażowaniem i letnią zabawą w Choroszczy dzieci nie mogły się doczekać. Zresztą, to widać było po ich radosnych minach i pełnych zaangażowania postawach.

 

Pożegnanie wakacji w Choroszczy zorganizowane 31 sierpnia 2019 roku pokazało, że Kominowe Bajoro to miejsce dla wszystkich: i dla młodszych, i dla starszych. Plaża nad miejskim akwenem to wspaniałe miejsce relaksu i dobrej zabawy – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Wakacje i lato pożegnaliśmy w dobrym stylu i przy pięknej słonecznej pogodzie. Przed nami rok szkolny i czas pracy. Ale nie ma co się smucić – przecież ten czas także może być ciekawą przygodą, prawda?

Urszula Glińska