Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Czasowa zmiana trasy autobusów w Choroszczy w dn. 7-13 września 2019 r.

2019-09-01

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że od dnia 7 września 2019 roku (sobota) do dnia 13 września 2019 roku (piątek) wyłączona z ruchu zostanie zatoka autobusowa przy Placu Brodowicza w Choroszczy. Jest to związane jest z koniecznością odbudowy nawierzchni jezdni w tym miejscu.

Zamknięcie zatoki autobusowej przy Placu Brodowicza w Choroszczy spowoduje zmiany w kursowaniu linii autobusów „103” BKM i autobusów linii Białystok – Kruszewo PKS NOVA – w trakcie trwania robót autobusy linii „103” oraz autobusy linii Białystok-Kruszewo nie będą poruszały się ul. H. Sienkiewicza na odcinku od ul. Powstania Styczniowego do Alei Niepodległości.

 

Od 7 do 13 września 2019 roku:

- trasa linii 103 w Choroszczy przebiegać będzie ulicami: A. Mickiewicza – Powstania Styczniowego – H. Sienkiewicza (tylko w kierunku cmentarza) – J.K. Branickiego – i dalej: Rynek 11 Listopada oraz dalszą trasą;

 

- trasa linii Białystok-Kruszewo: autobusy na terenie miasta Choroszcz – zamiast wjeżdżać w zatokę przy Placu Brodowicza, będą kursować ul. Powstania Styczniowego z pętlą na nowo wybudowanej zatoce autobusowej przy Szkole Podstawowej w Choroszczy.

 

Dotychczasowy ruch autobusów przywrócony zostanie w dniu 14.09.2019r.

 

Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.
Urząd Miejski w Choroszczy