Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Pożegnajmy wakacje 2019 nad Kominowym Bajorem!

2019-08-27

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński i Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy zapraszają na Piknik Rodzinny „Pożegnanie wakacji”, który odbędzie się w piątek 30 sierpnia 2019 roku nad Kominowym Bajorem w godz. 16.00-18.00. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

To, co dobre szybko się kończy – zanim się obejrzeliśmy, minęły wakacje. Za chwilę rozpoczniemy nowy rok szkolny, ale nim to nastąpi, jeszcze raz spotkajmy się na wspólnej, wakacyjnej zabawie! 30 sierpnia 2019 r. od godz. 17.00 na ternie rekreacyjnym nad „Kominowym Bajorem” w Choroszczy odbędzie się Piknik rodzinny „Pożegnanie wakacji”. Zapraszamy całe rodziny! Wspólnie spędźmy czas w ciekawy i niebanalny sposób!

 

W programie takie atrakcje jak: animacje i zabawy dla dzieci, konkursy, malowanie twarzy. Będą też lody – zupełnie za darmo! Nad głowami latać będą ogromne bańki mydlane, a odsapnąć będziemy mogli w strefie relaksu na leżakach.

 

Do zobaczenia nad Kominowym Bajorem 30 sierpnia!