Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Głosujmy na Rynek w Choroszczy!

2019-08-27

Czy Rynek w Choroszczy stanie się Top Inwestycją Polski Wschodniej 2019? To tylko zależy od nas! Głosowanie trwa do 17 września br.

Z przyjemnością informujemy, że zrewitalizowany Rynek 11 Listopada w Choroszczy został nominowany do Top Inwestycji Polski Wschodniej 2019 – konkursu organizowanego przez serwis PortalSamorzadowy.pl.

 

Do 17 września trwa głosowanie internetowe, w którym to my – internauci wybieramy swój typ inwestycji. Rynek w Choroszczy zmienił się przepięknie! Jest społeczną aktywną przestrzenią na co dzień, jak i podczas uroczystości patriotyczno-religijnych, czy koncertów. Nowy Rynek w Choroszczy podoba się zarówno mieszkańcom, jak i gościom. Dajmy temu wyraz w głosowaniu i wybierzmy Rynek jako Top Inwestycję Polski Wschodniej 2019! Głosowanie trwa do 17 września 2019 r. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy!

 

Swoje głosy na Rynek można oddawać klikacjąc w TUTAJ.

 

Laureaci konkursu Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019 zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku w dn. 25-26.09.2019.

Mat. org./UM