Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Gdyby Cię nie było…” – konkurs filmowy o lokalnych bohaterach

2019-07-26

Miłosz Łaski we współpracy ze znanym influencerem Danielem Rusinem (realizującym cykl klipów Reżyser Życia) zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym lokalnego patriotyzmu. Zadanie polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera. Zgłoszenia można wysyłać do 11 sierpnia. 26 sierpnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu. Przewidziane są bardzo ciekawe nagrody. Zapraszamy!

Konkurs „Gdyby Cię nie było…” jest konkursem otwartym, co oznacza, że może wziąć w nim udział każda zainteresowana osoba.

 

Jak zgłosić swój film do udziału w konkursie ?

Wykonaną pracę konkursową należy zapisać w pliku wideo w formacie AVI lub MP4 i umieścić na platformie hostingowej pod adresem: https://wetransfer.com. Wygenerowany za pośrednictwem strony www.wetransfer.com link do pliku należy przesłać w wiadomości e-mail na adres: konkurs@miloszlaski.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: Konkurs „Gdyby Cię nie było…”.

 

E-mail, stanowiący zgłoszenie konkursowe, powinien zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko autora filmu;
- podpisany skan lub zdjęcie oświadczenia autora oraz osób występujących w filmie konkursowym o następującej treści: „Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku na portalu społecznościowym Facebook w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu „Gdyby Cię nie było…” oraz akceptuję postanowienia regulaminu konkursu.”;
- jeśli autorem filmu jest osoba niepełnoletnia powyższe oświadczenie powinno zostać podpisane przez jej prawnego opiekuna.

 

 

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia konkursowe?

Filmy konkursowe można przesyłać do 11 sierpnia 2019 r. do godziny 20:00.

 

Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników?

Ogłoszenie wyników nastąpi 26 sierpnia 2019 r. po godzinie 17:00.

 

Kryteria wyboru zwycięskiego zgłoszenia, a także regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

 

Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia – Danielem Rusinem, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także wstęp do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

 

Ponadto, dwa najlepsze filmy konkursowe wybrane przez Komisję Konkursową zostaną udostępnione na oficjalnym profilu Reżysera Życia w serwisie społecznościowym Facebook, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową. Do jednej z osób trafi aparat Canon 1300D, którym nagrywane były filmy publikowane na kanale Reżysera Życia.

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo pod wskazanym adresem: https://www.facebook.com/notes/903147780061192/.

 

Zapraszamy!

 

Mat. org./UM