Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Letnie zabawy z linorytami na Rynku w Choroszczy – zapraszamy!

2019-07-17

Zapraszamy wszystkich malujących, rysujących, a przede wszystkim miłośników linorytów, a także tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w tej technice plastycznej – na letnie zabawy z linorytami. Spotykamy się 18 lipca (czwartek) na Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Będziemy tam tworzyć własne niepowtarzalne znaki.

Rezultatem letnich zabaw z linorytami – to wiemy na pewno – będą piękne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju prace, które, jako unikatowe pieczęci, będą służyć do ozdabiania rozmaitych przedmiotów codziennego użytku. Co konkretnie powstanie? To tylko zależy od wyobraźni uczestników! A nad działaniami kreatywnymi będą czuwać animatorzy i instruktorzy z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

 

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny i grupy przyjaciół! Przyjdź na Rynek pieszo, przyjedź rowerem, na deskorolce czy hulajnodze. To niedaleko – w centrum Choroszczy! Czekamy na Ciebie!

 

Rynek 11 Listopada w Choroszczy, czwartek 18 lipca od godz. 13.00-15.00.

 

Letnie zabawy z linorytami odbywają się w ramach II edycji Festiwalu Wzajemności – cyklu animacji angażujących kulturowo zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Gminę Choroszcz. Festiwal Wzajemności finansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień na terenie gminy Choroszcz