Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zaanimuj się w Choroszczy! Z wzajemnością!

2019-06-28

Burmistrz Choroszczy wraz z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza, by wakacyjny czas spędzić w Choroszczy i uczestniczyć w Festiwalu Wzajemności. To cykl spotkań artystycznych i działań animacyjnych odbywających się w gminie Choroszcz podczas sezonu wakacyjnego 2019.

W ramach II edycji Festiwalu Wzajemności, w wybrane weekendy wakacji w przestrzeni publicznej gminy Choroszcz zapraszamy na otwarte imprezy kulturalne, działania animacyjne i artystyczne. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek lata w godz. 13.00-15.00 na Rynku 11 Listopada w Choroszczy wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w działaniach plastycznych, czytelniczych, tanecznych, grach i zabawach integracyjnych, tj. malowanie na folii, wykonywanie latawców, tworzeniu największych i najbardziej kolorowych baniek mydlanych, w akcji plastycznej „Chodź, pomaluj nasz Rynek”, we wspólnym czytaniu książek, w warsztatach i zajęciach rodzinnych, a także w o wiele, wiele większej liczbie atrakcji.

 

Festiwal Wzajemności w Choroszczy zaczynamy już we wtorek 2 lipca na Rynku 11 Listopada w Choroszczy odbędą się pierwsze działania w ramach Festiwalu Wzajemności. Zapraszamy, by wspólnie poddać się malowaniu na materiale. Jakie dzieła powstaną z zaproponowanych szablonów? Czy uczestnicy oddadzą się w ręce prowadzących, czy podążą Ścieżkami własnej wyobraźni? Przekonamy się już we wtorek 2 lipca. Zapraszamy na Rynek 11 Listopada w Choroszczy, w godz. 13.00-15.00. Zaanimuj się w Choroszczy! Zaanimuj się z nami! Z wzajemnością!

 

Festiwal Wzajemności finansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie Gminy Choroszcz.