Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Przywitaj z nami wakacje 2019!

2019-06-15

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński wraz z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają dzieci, młodzież, całe rodziny 19 czerwca nad Kominowe Bajoro, by wspólnie otworzyć sezon wakacyjny 2019.

O godzinie 17.00 nad miejskim akwenem w Choroszczy wraz z „Zabawieni Imprezy dla dzieci” przygotowaliśmy gry, zabawy oraz arcy-ciekawe konkursy, m.in. przeciąganie liny, animacje z kolorową chustą, gry z balonami napełnionymi wodą oraz inne wakacyjne niespodzianki. Będzie aktywnie i rodzinnie.

 

Będą też lody – dla ochłody, i to zupełnie za darmo!

 

Z kolei fani sportu, na nadbrzeżnym boisku będą mogli zmierzyć się w turnieju Beach Soccera. Turniej rozpocznie się o godz. 17.30 i potrwa do godz. 19.00. Drużyny powinny się składać z min. 5 zawodników. Zgłaszać się będzie można na Kominowym Bajorze bezpośrednio przed turniejem; system gier zostanie ustalony przed rozpoczęciem gier, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

 

Zapraszamy serdecznie!

UM