Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zmiana trasy linii 103 i autobusów PKS NOVA w Choroszczy – TYLKO W DNIU 14.06.2019

2019-06-07

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że w dn. 14 czerwca 2019 roku (piątek) zmianie ulegnie przebieg trasy linii „103” (BKM) oraz linii PKS NOVA na trasie Białystok-Kruszewo. Jest to ZMIANA JEDNORAZOWA, związana z przebudową placu przy zbiegu ulic H. Sienkiewicza i pl. Z. Brodowicza w Choroszczy.

Ze względu na wykonywane prace, WYŁĄCZONA Z RUCHU BĘDZIE ZATOKA AUTOBUSOWA PRZYSTANKU PRZY SZPITALU, w związku z tym, autobusy BKM i PKS NOVA nie będą w tym dniu kursować ulicą H. Sienkiewicza – na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego do skrzyżowania z Al. Niepodległości, ul. Żółtkowską i pl. Brodowicza.

 

Przejazd autobusów w mieście Choroszcz w dn. 14.06.2019 odbywać się będzie następującymi ulicami: A. Mickiewicza, Powstania Styczniowego, H. Sienkiewicza (odcinek od ul. Powstania Styczniowego do ul. J.K. Branickiego), dalej: J.K. Branickiego, Rynek 11 Listopada, Dominikańską i Piaskową.

 

Ze względu na krótkotrwały charakter planowanych utrudnień (1 dzień roboczy), nie planuje się lokalizacji dodatkowych tymczasowych przystanków na ulicy H. Sienkiewicza.

 

DOTYCHCZASOWY RUCH AUROBUSÓW PRZYWRÓCONY ZOSTANIE W DNIU 15.06.2019r.

 

Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

 Urząd Miejski w Choroszczy