Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Alaska, Teksas, a może Roma? Wskaż gdzie w Choroszczy ustawić kosz

2019-05-31

Alaska, Teksas, a może Roma? Czy jest to podróż po świecie? Niezupełnie. Bo, fakt – zachęcamy do podróży, lecz tym razem nie po wielkim świecie, a po najbliższym – po Choroszczy. Zapraszamy i zachęcamy mieszkańców Choroszczy, aby przyjrzeli się otoczeniu, w którym mieszkają i podpowiedzieli nam w jakich miejscach potrzebne byłyby kosze na śmieci (to one mają tak światowe nazwy).

   

Zapraszamy mieszkańców Choroszczy, abyśmy wspólnie zdecydowali gdzie, w jakich miejscach najlepiej ustawić kosze na śmieci, gdzie, zadaniem Państwa, są one niezbędnie potrzebne.

 

Jak to zrobić:

1. Przyjrzeć się uważnie miejscu zamieszkania i ocenić czy kosz zewnętrzny spełniłby tam swoją funkcję.


2. Jeśli tak, wysłać nam dokładne zdjęcie miejsca oraz jego opis (tak, aby nie było wątpliwości o jakie miejsce chodzi).


3. Opis miejsca wraz z jego zdjęciem/zdjęciami wysłać na: urzad@choroszcz.pl.

 

Na Państwa propozycje czekamy do końca czerwca 2019 roku.

 

Następnie zespół z Urzędu Miejskiego w Choroszczy oceni zasadność usytuowania kosza na śmieci w danym miejscu i – w miarę posiadanych możliwości – zrealizuje zgłoszenie.

 

Nasza Choroszcz zmienia się – widzimy to wszyscy, jak staje się ładniejsza, estetyczna i bardziej funkcjonalna – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Jest nasza – wspólna. Dobrze by było także, abyśmy dbali o jej porządek. Oczywiście, nasi mieszkańcy troszczą się o to codziennie, ale pomyśleliśmy także o wspólnej akcji, w której wspólnie jeszcze bardziej włączamy się we współorganizację naszej przestrzeni. Wokół nas może być przecież i ekologicznie, i ładnie, a także – funkcjonalnie. Dlatego zachęcam wszystkich do włączenia się do naszej inicjatywy – zachęca Burmistrz Wardziński.

 

Zachęcamy i my!

UM