Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie

2019-04-10

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego, które odbędą się w Szepietowie w dniach 13-14 kwietnia 2019 roku. Targi to idealna okazja do wiosennych zakupów ogrodniczych i sadowniczych na najbliższy sezon. Będzie możliwość zapoznania się z ofertami wielu wystawców, porównaniu cen i jakości produktów przez nich oferowanych oraz odmian roślin, które nas interesują.

Wszyscy, których interesuje temat pszczelarstwa, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie uczestnicząc w wykładzie Piotra Szyszko o nowoczesnych metodach pszczelarstwa na przykładzie kanadyjskich pasiek towarowych, a smakosze miodów będą mieli okazję do uzupełnienia swoich zapasów.

 

Nie zawiodą się też ci, którzy nastawią się na dodatkowe atrakcje. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie przygotował konkursy dla tych, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w konkursie „Zgadnij o to za roślina”, oraz w konkursie zorganizowanym wraz z Państwową Inspekcją Pracy oraz we współpracy z KRUS Białystok – „Dziecko bezpieczne na wsi”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do namiotu PODR Szepietowo.

 

Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to świetna okazja do zapoznania się z ofertą firm budowlanych. W obecnych czasach inwestor ma do wyboru wiele możliwości jeśli chodzi o sposób budowania, wybór materiałów budowlanych, czy też wyposażenie budynku. Dzięki Targom w Szepietowie jest możliwość przyjrzenia się temu wszystkiemu z bliska i porównaniu ofert różnych firm.

 

Bardzo ciekawym punktem targów będzie wystawa królików, podczas której będzie można podziwiać najpiękniejsze okazy tych zwierząt.

 

Zapraszamy do Szepietowa na Targi!

 

Program
Wiosennych Targów Ogrodniczych, Targów Pszczelarskich
i Podlaskich Targów Budownictwa Wiejskiego

 

Sobota, 13 kwietnia 2019 r.

10.00   Otwarcie targów – Wojciech Mojkowski, Dyrektor PODR Szepietowo

10.30   Konkurs „Zgadnij co to za roślina” (namiot PODR)

10.30   Konkurs „Dziecko bezpieczne na wsi” (namiot PODR)

 

 

Niedziela, 14 kwietnia 2019 r.

10.00   Wykład: Nowoczesne metody pszczelarstwa na przykładzie kanadyjskich pasiek towarowych – Piotr Szyszko (budynek główny, sala nr 4)

10.30   Konkurs „Zgadnij co to za roślina” (namiot PODR)

10.30   Konkurs „Dziecko bezpieczne na wsi” (namiot PODR)

12.30   Rozstrzygnięcie konkursów: Hit Targów, Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Najlepszy produkt pszczelarski, Hit Targów Budowlanych

 

W PROGRAMIE RÓWNIEŻ:

- doradztwo rolnicze

- wystawa królików

- ekspozycja ozdób wielkanocnych

- produkty regionalne i ekologiczne

- bogata oferta targowa8.00-16.00 Zwiedzanie stoisk wystawienniczych