Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

GDDKiA zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące drogi S19

2019-02-08

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku zaprasza na posiedzenie Zespołu Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Nr 1 tutejszego Oddziału przy ulicy Zwycięstwa 2.

Na posiedzeniu zostanie rozpatrzone:

 

Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego drogi krajowej nr S19 na odcinku: Kuźnica – Sokółka –  Korycin, aktualizacji Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego drogi S19 na odcinku Choroszcz – Chlebczyn, materiałów do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej wszystkich odcinków drogi S19 długości ok. 160 km, z podziałem na 4 części:


Część 2: Sokółka –  Korycin, z obwodnicą Sokółki


Wariant 5: Sokółka — Czarna Białostocka – Wasilków –  Dobrzyniewo Duże –  Choroszcz


Podlaczas spotkania planowane jest przedstawienie prezentacji elektronicznych zaprojektowanych rozwiązań przez biuro projektowe AECOM POLSKA Sp. z o.o.

 

Informujemy, że rozwiązania projektowe są dostępne na stronie internetowej GDDKiA Oddział w Białymstoku, w zakładce „Konsultacje społeczne”.