Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dyżur Specjalisty ds. Funduszy Europejskich w Choroszczy

2019-01-31

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Urząd Miejski w Choroszczy zapraszają na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Dyżur odbędzie się 19.02.2019 r. (wtorek) w godz. od 10.00 do 12.30 w Urzędzie Miejskim w Choroszczy (16-070 Choroszcz, ul. Dominikańska 2) w Sali Konferencyjnej (II piętro).

 

Konsultacje skierowane są do mieszkańców gminy Choroszcz, m.in. osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli społeczności lokalnej i organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania z funduszy europejskich.

 

Osoby zainteresowane podczas konsultacji będą mogły zdobyć informacje związane z realizacją pomysłów i projektów dotowanych ze środków UE, a także dowiedzieć się więcej na temat pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020.

 

Więcej informacji można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Białymstoku pod nrem tel.: 801308013. Zapraszamy!