Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Aż 10 wyróżnień dla uczniów Gminy Choroszcz w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

2018-12-10

Gmina Choroszcz po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W ramach kampanii w 2018 roku zorganizowano dwa konkursy: literacko-plastyczny pt. „Autoportret” – przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów, oraz konkurs literacki pt. „Napisz do nas list” – dla uczniów 7 klas szkół podstawowych i gimnazjalistów. Na konkurs wpłynęło kilka tysięcy prac, a wśród osób wyróżnionych znalazły się dzieci i młodzież ze szkół w Choroszczy.

 Za udział w konkursie literacko-plastycznym pt.: „AUTOPORTRET” nagrody – w postaci książek – otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Złotorii:

 

1. Magdalena Wiśniewska
2. Szymon Roszkowski
3. Eliza Miastkowska
4. Mateusz Jackowski
5. Aleksandra Jabłońska
6. Natalia Jabłońska
7. Paweł Miastkowski
8. Paweł Roszkowski
9. Oliwia Pogorzelska

 

Nagrodę za udział w konkursie literackim pt.: „NAPISZ DO NAS LIST” – w postaci głośnika bezprzewodowego otrzymał Piotr Sielamowicz – uczeń Szkoły Podstawowej w Choroszczy. To nie lada nagroda, bowiem w konkursie tym zostało wyróżnionych tylko 10 laureatów z całej Polski.

 

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom wspaniałych sukcesów i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursów realizowanych w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.