Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Przedsiębiorco – dołącz do Choroskiej Karty Seniora!

2018-12-03

Gmina Choroszcz postanowiła wprowadzić na swoim terenie Choroską Kartę Seniora; w tym celu Rada Miejska w Choroszczy podjęła stosowną uchwałę. Karta ma wejść w życie od 1 stycznia 2019 r. W ten sposób gmina chce wesprzeć aktywną, prężnie działającą, a przede wszystkim stale poszerzającą się grupę społeczną seniorów w ich codziennym funkcjonowaniu.

W tym miejscu zwracamy się do Przedsiębiorców z propozycją i zachętą do przyłączenia się do „Choroskiej Karty Seniora”. Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne. Prosimy jedynie, aby podmiot-przedsiębiorca włączający się do naszej idei, wskazał rodzaj preferencji oferowanych lokalnym seniorom, na przykład mogą to być określone ulgi za zakup towarów lub usług dla osób powyżej 65. roku życia, bądź inne zniżki, które chciałoby zaoferować przedstawicielom tzw. silver economy.

 

Przystępując do programu „Choroska Karta Seniora” Przedsiębiorca zyska szereg korzyści: zdobędzie nowych, a nade wszystko lojalnych odbiorców usług i ofert, wpisze się w niezwykle popularny i pożądany w świecie trend solidarności społecznej, czym z pewnością wypełni szlachetne cele Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie. Gmina Choroszcz ze swojej strony z kolei zaopatrzy przedsiębiorców w specjalny emblemat-oznaczenia o przystąpieniu do programu, umieści logo firmy oraz informację o jej ofercie (z możliwością każdorazowej bezpłatnej aktualizacji) w zakładce „Senior” na swojej stronie internetowej, a także dołoży wszelkich starań, aby szeroko wypromować dany podmiot jako instytucję wspierającą lokalne środowisko seniorów i działającą na ich rzecz w ramach programu „Choroska Karta Seniora”.

 

Szczerze zachęcamy do współpracy z Gminą Choroszcz w ramach zacnej inicjatywy „Choroska Karta Seniora”. Program rusza w gminie Choroszcz od 1 stycznia 2019 roku. Będziemy zaszczyceni móc ująć dany podmiot na liście instytucji dbających o lokalną społeczność.

 

Wszelkich szczegółowych informacji udziela oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości p. Izabela Oniszczuk z Urzędu Miejskiego w Choroszczy (e-mail: ioniszczuk@choroszcz.pl; tel.: 857132217).

 

Zapraszamy serdecznie! Przedsiębiorco – dołącz do Choroskiej Karty Seniora!