Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Linia 103 pojedzie ul. A. Mickiewicza

2018-11-24

Gazeta w Choroszczy

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że wraz z końcem prac związanych z przebudową ul. A. Mickiewicza w Choroszczy, autobus linii 103 Białostockiej Komunikacji Miejskiej będzie jeździł ustaloną uprzednio trasą, jeszcze sprzed remontu.

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości i nieprawdziwe informacje, jakoby miało dojść do zmiany trasy linii 103 wraz z końcem prac związanych z przebudową ul. A. Mickiewicza w Choroszczy. Nie zamierzamy tego robić – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Żadne tego typu decyzje nie zostały podjęte, nikt z pracowników tutejszego Urzędu nie dysponuje takimi informacjami, nie uzyskał także żadnych dyspozycji w tym zakresie – podkreśla. Chcemy, by autobus wrócił na swoją ustaloną uprzednio trasę, wraz z dojazdami do Cmentarza przy ul. Piaskowej – dodaje włodarz gminy Choroszcz.

 

Uspokajamy więc zaniepokojonych mieszkańców: tuż po zakończeniu prac związanych z przebudową ul. A. Mickiewicza w Choroszczy, linia 103 BKM wraca na swoją dawną trasę, obejmującą przystanki na ul. A. Mickiewicza.

UM