Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Robert Wardziński Samorządowcem Woj. Podlaskiego – dziękuję za Państwa głos

2018-10-12

Szanowni Państwo, z ogromnym zadowoleniem i satysfakcją przyjąłem wiadomość o zajęciu drugiego miejsca w Plebiscycie pn. „Samorządowiec Województwa Podlaskiego – oceniamy władzę”, zorganizowanym przez „Kurier Poranny” w dn. 24.08.-21.09.2018. Tak wysoka lokata to prawdziwy zaszczyt, nagroda, wspaniałe podsumowanie kadencji i docenienie starań moich, radnych oraz Państwa - mieszkańców.

Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za oddany głos – Wasz wybór świadczy o tym, że nie tylko wyraziliście swoją opinię o mnie, ale tym samym potwierdziliście zaufanie, jakim obdarzyliście mnie od chwili, kiedy objąłem funkcję Burmistrza. Bardzo to szanuję.

 

Dziękuję, że wspólnie udało nam się tak wiele osiągnąć. Piękniejąca Gmina Choroszcz – Choroszcz Nasza Rezydencja – to także Państwa dzieło! Mam tego pełną świadomość i głęboko to cenię.

 

Wszyscy wiemy, że w życiu nic nie przychodzi łatwo, dlatego trzeba mieć kierunek, myśleć długofalowo i sumiennie pracować. Cieszę się, że wspólnie pracujemy na rzecz naszego miejsca i razem z powodzeniem kreujemy otaczającą nas rzeczywistość.

 

Wiele pozytywnych zmian już się w Gminie Choroszcz dokonuje. Wiele dobrego jeszcze jest przed nami.  A aspiracje wobec Choroszczy mamy naprawdę wysokie! Dziękując Państwu jeszcze raz za głos w plebiscycie, wierzę, że dalej będziemy wspierać Naszą Gminę, bo Gmina Choroszcz  zasługuje na rozwój na lata!

 

Z wyrazami szacunku

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy