Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w niedzielę 30 września w Złotorii

2018-09-28

Burmistrz Choroszczy, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Choroszczy oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku serdecznie zapraszają miłośników ruchu strażackiego na doroczne Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września o godz. 11.30 na boisku w Złotorii (za szkołą). Emocje sportowe i pokaz umiejętności pożarniczych – gwarantowane!

 

W tegorocznych zmaganiach weźmie udział 7 jednostek OSP z Gminy Choroszcz: ze Złotorii, Barszczewa, Choroszczy, Paniek, Żółtek, Kruszewa i Izbiszcz. W kategorii młodzieżowej zaprezentuje się OSP Złotoria, a w kategorii kobiet – OSP Pańki. Zapraszamy do Złotorii!

 

Przed rokiem zarówno w kategorii męskiej, jaki i młodzieżowej zwyciężyli tegoroczni gospodarze – OSP Złotoria, a jedyną drużyną żeńską – podobnie jak w tym roku – było OSP Pańki. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę!