Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Młodzieżowa Rada Gminy Choroszcz ma swoje logo!

2018-09-18

Młodzieżowa Rada Gminy Choroszcz od 14 września br. może już poszczycić się własnym, oryginalnym logotypem. Projektem, który najbardziej spodobał się choroskiej młodzieży, była koncepcja p. Pauliny Pelikszy. Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński złożył zwyciężczyni powinszowania i wręczył list gratulacyjny.

14 września br. Komisja Konkursowa oceniła najlepszy projekt (tutaj znajduje się Informacja o wyborze oferty w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Gminy Choroszcz) i zdecydowała, że koncepcja p. Pauliny Pelikszy, nie tylko spełnia wymogi regulaminu, ale także w najlepszy sposób oddaje młodzieżowy styl – jest lekka, kolorowa, ale jednocześnie delikatna, w oryginalny sposób nawiązuje także do Gminy Choroszcz.

 

Jaką treść niesie logotyp Młodzieżowej rady Gminy Choroszcz? Jaki był zamysł Autorki? Projekt p. Plikszy to konfiguracja połączonych ze sobą punktów, które koncentrycznie skupiają się w jednym, niemal centralnym miejscu. Owe punkty to lokalizacje sołectw z terenu gminy Choroszcz, które liniami połączone są z miastem Choroszcz. W ten sposób tworzą wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju konstelację punktów, niosą treść o łączności, integracji i wspólnocie.

 

Projekt p. Pauliny Pelikszy spodobał się Młodzieżowej Radzie Gminy Choroszcz, której przedstawiciele wspólnie z Burmistrzem Choroszczy Robertem Wardzińskim 17 września br. uroczyście powinszowali zwyciężczyni konkursu, jak również wręczyli pamiątkowy dyplom.

 

Logo Młodzieżowej Rady Gminy Choroszcz będzie służyło do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych, w tym m.in. do umieszczenia w materiałach promocyjnych, folderach, na plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Gminę Choroszcz.

UM