Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Komunikat o zmianach w ruchu w mieście Choroszcz od dnia 02.08.2018r.

2018-07-31

Urząd Miejski w Choroszczy zawiadamia mieszkańców Gminy Choroszcz o planowanych kolejnych zmianach w czasowej organizacji ruchu związanych z realizacją inwestycji drogowych na terenie miasta Choroszcz, które zaczną obowiązywać od dnia 02.08.2018r. (czwartek).

 ULICA DOMINIKAŃSKA:

W związku z udrożnieniem skrzyżowania ulic: Dominikańska i Ogrodowa, dojazd do posesji położonych przy ul. Dominikańskiej na odcinku od Rynku 11 Listopada do skrzyżowania z ul. Ogrodową od dnia 02.08.2018r. (czwartek) odbywać się będzie od strony ul. Ogrodowej.

 

Pozostawiony zostaje dojazd do Urzędu Miejskiego w Choroszczy od strony ul. Ogrodowej drogą wewnętrzną – wjazd z ulicy Ogrodowej obok budynku o nr porządkowym 2B.

 

ULICA RYNEK 11 LISTOPADA:

Wykonawca przebudowy ulicy Rynek 11 Listopada od dnia 02.08.2018r. (czwartek) zamyka przejazd wykonaną jezdnią na Rynku 11 Listopada na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Dominikańskiej.

 

Wykonawca przebudowy ulicy Rynek 11 Listopada od dnia 02.08.2018r. definitywnie wyłącza z ruchu przejazd na odcinku od ul. J.K. Branickiego do ul. A. Mickiewicza. Taki stan będzie utrzymywał się do końca prowadzonych robót budowlanych. Objazd od ul. J.K. Branickiego do ul. Białostockiej odbywać się będzie zgodnie z trasami objazdów obowiązujących dla prowadzonej równolegle przebudowie ul. A. Mickiewicza.

 

Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Urząd Miejski w Choroszczy