Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

XXIX Jarmark Dominikański w Choroszczy - zapraszamy!

2018-07-29

Czy już wiesz jak spędzisz niedzielę 5 sierpnia 2018 roku? Podpowiadamy: na XXIX Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy! Baw się z nami! Dziesiątki kramów z rękodziełem, przysmakami z lokalnych garmażerii, strefa zabaw dla dzieci i koncerty. Gwiazdą tegorocznej imprezy jest zespół Wilki!

Zapraszamy na XXIX Jarmark Dominikański do parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Tegoroczna edycja będzie obfitowała w moc atrakcji – każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Od wczesnych godzin przedpołudniowych będzie można odwiedzić jarmarczne kramy z rękodziełem, a na dzieci będą czekać animacje i zabawy w Strefie Dziecka. Emocji dostarczy wesołe miasteczko z karuzelami. Wśród stoisk handlowych znajdą się: miody, ręcznie szyte maskotki, grabie, koszyki, szydełkowe serwety i maskotki, tkane chodniki, biżuteria, ikony, akcesoria odzieżowe, ceramika, chleby, lizaki i obwarzanki, regionalne wędliny, przysmaki węgierskie, litewskie i – oczywiście – kruszewskie!

 

Na XXIX Jarmark Dominikański w Choroszczy zaprasza Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński:

 

 

 

Oto jak przestawia się Program 29. Jarmarku Dominikańskiego w Choroszczy:

 

15:30 – przejazd zabytkowych samochodów Moto Retro

13:30 – Klepaczanki z Klepacz /folk/

14:00 – oficjalne otwarcie XXIX Jarmarku Dominikańskiego w Choroszczy

14:30 – Kapela Batareja /folk/

15:30 – zespół Gaj /folk/

16:30 – zespół Holiday /disco/

17:30 – zespół Nervovoohoży /rock/

19:00 – zespół Stary Port Białystok /rock, szanty/

20:30 – gwiazda wieczoru – zespół WILKI /rock/

 

XXIX Jarmark Dominikański odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Choroszczy

 

Patroni medialni: Wrotaodlasia.pl; „Gazeta w Choroszczy”, „Głos Choroszczy”, Twoja Telewizja Regionalna; Radio Eska.

 

Sponsorzy: Gmina Choroszcz, marka „Żubr”; Casablanca Catering; Dwór Czarneckiego; MDeveloement; PPUH „PLUS” Materiały Budowlane Adam Jarosław Małsowski.

 

Partnerzy: „Moto Retro” Białystok; Generalna Dyrekacja Dróg Krajowych i Autorstrad; Ministerstwo Kultury i DZiedzicywa Narodowego; Narodowe Centrum Kultury; Odział Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Choroszczy; MuzeumWnętrz Pałacowych w Choroszczy; Ochoticza Straż Pożarna w CHoroszczy; Policja

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Jarmarku Dominikańskiego w Choroszczy: jarmark.choroszcz.pl. Zapraszamy do odwiedzenia!