Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dzień Świętego Floriana – Międzynarodowy Dzień Strażaka

2018-05-04

Szanowne Druhny, Szanowni Druhowie! W Dniu Św. Floriana – Międzynarodowego Dnia Strażaka przyjmijcie Państwo serdeczne wyrazy uznania za Wasze zaangażowanie i poświęcenie w codziennym niesieniu pomocy na rzecz bezpieczeństwa ludzkiego życia i mienia.

W sytuacjach nagłych wypadków, zwykle nie mamy możliwości, by za Wasz trud podziękować, dlatego też w dniu Waszego święta w sposób szczególny, w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Choroszcz pragniemy zauważyć Wasz wysiłek, odwagę i profesjonalizm, jakimi kierujecie się w swojej ochotniczej służbie innym.

 

Nasze podziękowanie składamy także Waszym Rodzinom, które także współuczestniczą w codziennej wyjątkowej ofiarności: oddanie i poświęcenie owocują rzetelną, kompetentną, w pełni profesjonalną pracą.

 

Szanowne Druhny i Druhowie, Strażacy-Ochotnicy! Niech Patron – Św. Florian opiekuje się Wami i Waszą służbą, niech wszelkie interwencje, w których uczestniczycie, były udane i bezpieczne.

 

Robert Wardziński

Burmistrz Choroszczy