Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Straż Miejska w Białymstoku zaprasza w swoje szeregi

2018-02-23

Straż Miejska w Białymstoku informuje, że prowadzi nabór na wolne stanowiska pracy. Przyjmie dziesięciu nowych funkcjonariuszy. Na dokumenty czeka do 9 marca.

Straż Miejska w Białymstoku poszukuje ludzi sprawnych, gotowych działać na rzecz społeczności lokalnej i chronić porządku publicznego.

 

Do obowiązków aplikanta będzie należało, m.in.: ochrona spokoju i porządku w miejscu publicznym, czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego, zabezpieczanie miejsc zdarzeń.

 

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać: 

- wykształcenie co najmniej średnie,

- obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat,

- uregulowany stosunek do służby wojskowej,

- cieszyć się  nienaganną opinią,

- korzystać z pełni praw publicznych,

- nie być karanym sądownie.

- być sprawnym pod względem fizycznym i psychicznym.

 

Więcej informacji na temat rekrutacji mozna znaleźć TUTAJ.

 

Straż Miejska w Białymstoku jest jedną z jedną z większych, wzorowo ocenianych jednostek tego typu w kraju, zapewnia ciekawą, dającą satysfakcję pracę, gwarantującą możliwość osobistego rozwoju.

 

Dokumenty można składać do 9 marca 2018 r. w siedzibie Straży Miejskiej przy ulicy Składowej 11 w Białymstoku. Zainteresowani, więcej informacji znajdą na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Straży Miejskiej w Białymstoku.

SM/UM