Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

10. Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego – zaproszenie do współpracy

2018-02-13

Stowarzyszenia N.A.R.E.W. serdecznie zaprasza podmioty związane z turystyką do udziału w 10. Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi planuje wziąć udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 23-25 lutego 2018r.

 

W związku z tym zachęca wszystkie zainteresowane oraz związane z turystyką podmioty do współtworzenia stoiska wystawienniczego. Zapraszamy podmioty z obszaru działania LGD N.A.R.E.W. prowadzące hotele, restauracje, agroturystykę, usługi rekreacyjne, przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną oraz wszystkich chcących wypromować produkt lokalny, do przesyłania materiałów promocyjnych (ulotki, broszury informacyjne, gadżety), które mogłyby zostać zaprezentowane na stoisku wystawczym.

 

Targi turystyczne przyciągają wielu odwiedzających. Wystawcy mają okazję zaprezentować swoją firmę na rynku, wypromować produkt, nawiązać nowe kontakty i zdobyć klientów wśród licznej grupy odbiorców. Ekspozycja produktów i materiałów informacyjnych oraz promocyjnych na tego typu wystawie to doskonała okazja, aby wypromować region w Polsce i na świecie.

 

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. prosi o przekazywanie materiałów informacyjno-promocyjnych do dnia 20.02.2018r. do Biura LGD N.A.R.E.W.: ul. Lipowa 4, Turośń Kościelna, od pn.-pt. w godz. 8.00-16.00. Zapraszamy!

 

N.A.R.E.W./UM