Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Kocham moją miejscowość za… – konkurs plastyczny

2018-02-13

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Kocham moją miejscowość za ...”. Do wygrania – tablet oraz inne interesujące nagrody.

Konkurs skierowany do dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VII z terenu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, także więc z gminy Choroszcz.

 

Celem konkursu jest ukazanie tego, co zdaniem dzieci, świadczy o wysokiej jakości życia w miejscu, w którym mieszkają: co im się szczególnie podoba, za co kochają swoje miasto, wieś, czy osadę.

 

Technika wykonania prac – dowolna technika płaska (rysunek, malarstwo, grafika, tkanina artystyczna, techniki mieszane, fotografia i inne).

 

Format prac – A3.

 

Termin nadsyłania prac – 12 marca 2018 roku.

 

Więcej informacji można o konkursie znaleźć w Regulaminie konkursu oraz na stronie www.bof.org.pl.

 

 

Dzięki konkursowi plastycznemu „Kocham moją miejscowość za ...” organizatorzy chcą zidentyfikować walory zamieszkiwania w poszczególnych gminach BOF. Ponadto pomysły zaprezentowane w pracach zostaną wykorzystane w promocji oferty gospodarczo-turystycznej BOF.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie.

BOF/UM