Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

25 listopada ul. H. Sienkiewicza w Choroszczy będzie zamknięta

2017-11-17

Za Firmą STRABAG – Generalnym Wykonawcą przebudowy ul. H. Sienkiewicza w Choroszczy, informujemy Szanownych Mieszkańców, że w dn. 25 listopada (sobota) od godz. 5.00 do godz. 18.00 ul. H. Sienkiewicza w Choroszczy będzie nieczynna i całkowicie wyłączona z ruchu.

Utrudnienia, o których mowa powyżej, dotyczą odcinka ul. H. Sienkiewicza od Szpitala do skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego, i związane są z wykonywaniem przez firmę STRABAG nowej warstwy ścieralnej jezdni. W związku z tym na wskazanym odcinku zostanie całkowicie wstrzymany ruch pojazdów, a dojazd do wszystkich posesji przy ul. H. Sienkiewicza w czasie przeprowadzania prac (godz. 5.00-18.00) będzie niemożliwy.

 

Firma STRABAG dokłada wszelkich starań, by w możliwie największym stopniu zminimalizować uciążliwości związane z wykonaniem warstwy bitumicznej nowo powstałej jezdni, dlatego też prace będą trwać tylko jeden dzień. Aby jednak mogły one sprawnie przebiegać, całkowite wstrzymanie ruchu na odcinku ul. H. Sienkiewicza od Szpitala do skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego, obejmujące także wyłączenia dojazdów do posesji przy ul. H. Sienkiewicza, jest konieczne.

 

Uprzejmie prosimy mieszkańców Gminy Choroszcz, a także innych użytkowników dróg w mieście Choroszcz o cierpliwość i wyrozumiałość. Wierzymy, że obecne utrudnienia już w niedługim czasie przyniosą oczekiwane korzyści i w pełni komfortowe korzystanie z nowych dróg.

 

Urząd Miejski w Choroszczy