Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Jesienne Targi Ogrodnicze i Leśne w Szepietowie

2017-10-03

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Nadleśnictwo Rudka zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz na Targi Leśne „Las i My”. Targi odbędą się w dniach 7-8 października w Szepietowie.

Jesienne Targi Ogrodnicze i Leśne to niebywała okazja do poznania nowych trendów w branży, a także zrobienia zakupów na kończący się sezon. Jak co roku, oprócz możliwości zapoznania się z ofertą handlową wystawców, podczas targów można będzie poszerzyć swoją wiedzę dzięki poradom udzielanym przez sprzedawców.

 

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował wykłady na różnorodne tematy związane z szeroko pojętym ogrodnictwem. Poza tym na uczestników będzie czekać moc dodatkowych atrakcji. Zostaną rozstrzygnięte konkursy, będzie można śledzić występy zespołów ludowych oraz zaopatrzyć się w produkty regionalne i ekologiczne.

 

Również leśnicy zapewnią przyjemne i efektywne spędzenie czasu: oprócz prelekcji na tematy leśne, podczas targów odbędą się pokazy pracy maszyn wielooperacyjnych, pokazy sokolnictwa, a dla interesujących się kulinariami – potrawy z dziczyzny przygotuje Grzegorz Russak.

 

7-8 października zapraszamy do Szepietowa! Naprawdę warto!

 

Więcej informacji, a także program Tagrów można uzyskać TUTAJ.