Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Choroszcz (nie)odgadniona?

2017-09-04

Z przyjemnością informujemy, że gmina Choroszcz dołączyła do bardzo ciekawego przedsięwzięcia, w którym uczestniczy już ponad 800 samorządów z całej Polski, a mianowicie do Herbów Polski. W ramach inicjatywy można wziąć udział w Grze Herby Polski i wykazać się znajomością miast i gmin Polskich, w tym gminy Choroszcz. Zachęcamy do spróbowania swoich sił, wzięcia udziału w Grze i wygrywania cennych nagród!

Gra HerbyPolski jest dostępna od września ON-LINE oraz w wersji MOBILNEJ dla każdego – bezpłatnie i bezterminowo. Wystarczy wejść, zbierać punkty oraz doskonale się bawić. Dzięki temu poszerzymy swoją wiedzę na temat polskich samorządów, które tworzą rodowitą tradycję.

 

Uczestnicy w ramach gry HerbyPolski będą rywalizować ze sobą, zbierając punkty zarówno za odgadywanie herbów, jak i za przeczytanie informacji o danej gminie. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi, gracz zapozna się z atrakcjami polecanymi w danym regionie. Dodatkowo uczestnicy zmierzą się w odgadywaniu herbów na czas. Dla laureatów przewidziane są cenne nagrody, takie jak: tablety, czytniki ebook, a nawet wycieczki do Hotelu Gołębiewski lub Bukovina. Ponadto od września do grudnia 2017r. odbędzie się głosowanie na najładniejszy herb oraz logo.

 

Przedsięwzięcie HerbyPolski, jak deklarują organizatorzy, to pierwsza tego typu akcja w Polsce na tak ogromną skalę – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Cieszymy się więc, że Gmina Choroszcz w takim przedsięwzięciu uczestniczy. Herb Choroszczy jest wyjątkowy, piękny, zatem warto go promować – dodaje Burmistrz Wardziński.

 

Przystępując do inicjatywy HerbyPolski, Gmina Choroszcz dołącza do grona nowoczesnych samorządów, które przykładają dużą wagę do nauki poprzez dobrą zabawę.

 

Zapraszamy więc, by wygrać ligę i zostać najlepszym herbarzem w kraju!