Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Jarmark Dominikański - impreza pełna lata!

2017-08-07

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają na XXVIII Jarmark Dominikański. W niedzielę 13 sierpnia 2017 roku od 11.00 w Choroszczy, w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych, na wszystkich będzie czekać moc atrakcji. Zapraszamy!

Tradycyjnie już, przestrzeń Jarmarku podzielona będzie na strefy: Jarmarku, Rozrywki, Sportu i Rekreacji, Jeździecką, Moto-Retro i OSP oraz Gastronomiczną. W każdej z nich, o każdej porze każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zapraszamy młodzież, rodziny z dziećmi, dorosłych – słowem: każdego. Miłośników wyrobów rękodzielniczych, folkloru, tradycyjnego jadła, a także miłośników ekologii. Stałym elementem Jarmarku jest wystawa Moto-Retro. Fanów muzyki uraczą swoją twórczością zespoły folklorystyczne, kapele disco, a niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będą „Kobranocka” i „Róże Europy”.  Zapraszamy!

 

Czym jeszcze XXVIII Jarmark Dominikański nas zaskoczy i zaciekawi? O tym przekonajmy się zapoznając się z PRGRAMEM IMPREZY oraz przychodząc do parku pałcowego w Choroszczy 13 sierpnia. Burmistrz zaprasza:

 

 

Zapraszamy do Choroszczy na XXVIII Jarmark Dominikański – na imprezę pełną lata!