Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zawsze jest sezon na stypendia

2017-07-12

Niezależnie od tego, że trwają wakacje – czas zasłużonego wypoczynku, warto pomyśleć o swojej przyszłości. Pomóc w tym może serwis mojestypendium.pl. Poniżej prezentujemy ten największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach.

Serwis www.mojestypendium.pl skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju, a także do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający w zasobach serwisu znajdą nie tylko bazę stypendiów i konkursów, portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Mojestypendium.pl posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.

 

Serwis mojestypendium.pl zawiera ponad 8300 stale aktualizowanych informacji dotyczących szerokiej gamy form wsparcia oferowanego przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, firmy, oraz szkoły wyższe. W bazie znaleźć można stypendia, konkursy i staże, które pomogą Ci się rozwijać. Wejdź na mojestypendium.pl i poszukaj stypendium dla siebie; skorzystaj też z tutoriala.

 

Serwis www.mojestypendiu.pl prowadzony jest w ramach programu Fundacji Dobra Sieć. Partnerem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Kontakt:

Fundacja Dobra Sieć

ul. Marszałkowska 20/22 lok 41

00-590 Warszawa

tel. +48 22 825 70 22

serwis@mojestypendium.org

 

***

 

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki FDS to programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które zaowocowały powstaniem wielu innych działań. Najważniejszym naszym celem jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

A.Belina/UM